Пехар у трајно власништво ФК „Борац“ (ФОТО)

Предсједник Општинског фудбалског савеза (ОФС) Шамац Симо Варадиновић уручио је Фудбалском клубу Борац пехар у трајно власништво и велики прелазни пехар који се од ове године уручује освајачу општинског Купа.
Освајач општинског Купа је управо Борац из Шамца, који је у данашњој, финалној утакмици, на свом стадиону побиједио Црвену звијезду из Обудовца резултатом 4:1.

Варадиновић је рекао да су у овогодишњем Купу учешће узеле све екипе чланице ОФС-а Шамац.
„Оба учесника финалне утакмице добила су награду - гарнитуре спортских дресова, а побједник, Борац, добио је пехар у трајно власниство и велики прелазни пехар који се од ове године почиње уручивати освајачу Општинског купа“, рекао је Варадиновић.
Он је нагласио да је за све игране утакмице у Купу, као и за награде, општина Шамац обезбиједила средства.