Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП ,,ЕЛЕКТРО ДОБОЈ'', ТЈ Шамац, дана 09.07.2021. године (петак) изводити планиране радове на изради прикључка на ТС 10/0,4 kV Шамац – Дуга 1. Због планираних радова без напајања електричном енергијом остају купци који се напајају са поменуте трафо станице, тј.купци у дијелу ул. Насеље Дуга 6, у времену од 10:30 до 11:00 часова.

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП ,,ЕЛЕКТРО ДОБОЈ'', ТЈ Шамац, дана 09.07.2021. године (петак) изводити планиране радове на изради прикључка на ТС 10/0,4 kV Писари 3 – Артерац. Због планираних радова без напајања електричном енергијом остаће купци који се напајају са поменуте трафо станице, у дијелу Писара од артерца према Д. Црквини, у времену од 13:30 до 14:00 часова.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој