"Аматери" – побједници првог комбинованог турнира (ФОТО)

Побједник Првог комбинованог турнира у фудбалу је екипа "Аматери" из Шамца, најбоља играчица је била Милена Лепановић из Добоја, а најбољи голман Азра Суљић из Босанске Крупе.
Шамачки Женски фудбалски клуб (ЖФК) "Борац" организовао је свом стадиону Први комбиновани турнир у фудбалу на којем је учествовало 12 екипа из Босанске Крупе, Прњавора, Приједора, Добоја, Брчког и Шамца.

Предсједник и организатор ЖФК "Борац" Никола Пејић каже да је ово први комбиновани турнир у БиХ гдје су екипе играле са минимално четири дјевојчице и максимално три дјечака.
"Задовољан сам како је протекао турнир, организација је била у најбољем реду и што је најважније није било никаквих инцидената, нити повреда", каже Пејић.
Он је 40 година био у Швајцарској, од тога 20 година FK "Valizelen" (Wallisellen), а данас у ЖФК "Борац", гдје од фебруара активно ради како би овај клуб постигао жељене резултате и стално био подмлађиван.
Пејић се захвалио судијама који су судили без наканаде и одрекли се дневница у корист клуба, спонзорима и осталима који су на било који начин помогли организацију овог турнира.
Комплетну организацију и награде обезбиједили су општина Шамац и спонзори.