Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ Шамац, дана 06.09.2021. године (понедјељак) изводити планиране радове на погонском испитивању и ревизији БТС 10/0,4 kV Шамац – Центар 10, МБТС 10/0,4 kV Шамац – Центар 6 и БТС 10/0,4 kV Шамац – Ново Насеље 3. Због планираних радова без напајања ел. енергијом остају сљедећи корисници:

- у времену од 08:00 до 10:00 часова купци који се напајају са МБТС 10/0,4 kVШамац Лука и са БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 10, и то:
- погон Лука а.д. у Шамцу,
- дио Његошеве улице, ул. Проте Матеје Ненадовића, ул. Војислава Илића и ул. Филипа Вишњића,
- бензинска пумпа Рокс.

- у времену од 10:30 до 12:30 часова купци који се напајају са МБТС 10/0,4 kVШамац Центар 6, и то:
- дио Његошеве улице (укључује и маркет Ђурић),
- зграда старог "Бинга",
- дио ул. Краља Александра – између ул. Цара Лазара и Кнеза Милоша десна страна посматрано из правца кружног тока,
- дио Обилићевог вијенца, од зграде МУП-а до старог хотела.

- у времену од 13:00 до 14:30 часова купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац Ново Насеље 3, и то:
- Насеље Браће Југовића (од хемодијализе до ул. Доситеја Обрадовића), осим зграда С-62 и С-24 које неће имати прекиде у напајању.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој