Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ Шамац, дана 08.09.2021. године (сриједа) изводити планиране радове на погонском испитивању и ревизији БТС 10/0,4 kV Шамац – Центар 5, БТС 10/0,4 kV Шамац – Центар 3 и МБТС 10/0,4 kV Шамац – Млин 1. Без напајања дана 08.09.2021. остаће купци електричне енергије, како слиједи:

- у времену од 08:00 до 12:00 часова купци, како слиједи:
- Насеље Браће Југовића (од хемодијализе до ул. Доситеја Обрадовића), и зграда С-62 ул. Цара Душана,
- зграда С-24 у ул. Цара Душана,
- дио ул. Николе Тесле (од ул. Цара Душана до насипа уз ријеку Босну),
- дио ул. Вука Караџића (од ул. Цара Душана до насипа уз ријеку Босну),

- дио ул. Николе Пашића (од ул. Цара Душана до насипа уз ријеку Босну),
- Солунска улица,
- дио ул. Краља Александра, од ул. Цара Душана до Пруђанског моста,
- дио ул. Ђенерала Драже, од ул. Јована Цвијића до насипа уз ријеку Босну,
- зграда бивше трговине "Дана" у ул. Јована Цвијића.

- у времену од 10:00 до 12:00 часова купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 3, и то:
- дио ул. Обилићев вијенац од ул. Цара Душана до насипа уз ријеку Босну,
- дио ул. Краља Александра, лијева страна посматрано од стране трга, од зграде Борово до ул. Цара Душана.

- у времену од 12:20 до 14:20 часова купци који се напајају са МБТС 10/0,4 kV Шамац Млин 1, и то:
- дио ул. Вука Караџића, десна страна посматрано од ријеке Босне (од ул. Цара Душана до ул. Јована Цвијића),
- дио ул. Вука Караџића (уз пицерију "Спејс"),
- дио ул. Николе Пашића (од ул. Јована Цвијића до ул. Цара Душана),
- дио ул. Доситеја Обрадовића (од ул. Јована Цвијића до ул. Цара Душана), укључујући и Дом здравља стари, Дом здравља нови и РТГ.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој