Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Oбавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ ШАМАЦ, дана 09.09.2021. године (четвртак) изводити планиране радове на погонском испитивању и ревизији БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 2, БТС 10/0,4 kV Шамац центар 4 и МБТС 10/0,4 kV Шамац центар 8. Без напајања остаће купци електричне енергије како слиједи:

- у времену од 08:00 до 09:40 часова сви купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 2, како слиједи:
- дио улице Краља Александра (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара) само десна страна посматрано од хотела према општини,
- стамбена зграда „униглас-а“ у улици Краља Александра,
- дио улице Обилићев вијенац – плато код ресторана „Обала“ и Хотел,
- улица Кнеза Милоша ( од улице Краља Александра до улице Николе Тесле),

- улица Ђенерала Драже (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара) обије стране,
- улица Николе Тесле (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара) обије стране,
- дио улице Гаврила Принципа, непосредно уз семафор.

- у времену од 10:00 до 12:00 часова сви купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 4, како слиједи:
- Улица Кнеза Милоша (од улице Николе Тесле до улице Доситеја Обрадовића),
- Улица Вука Караџића (од улице Гаврила Принципа до улице Кнеза Милоша), укључујући и основну и средњу школу,
- Улица Николе Пашића (од улице Гаврила Принципа до улице Кнеза Милоша),
- Улица Доситеја Обрадовића (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара),
- Улица Гаврила Принципа (од улице Вука Караџића до улице Доситеја Обрадовића).

-   у времену од 12:20 до 14:20 часова сви купци који се напајају са МБТС 10/0,4 kV Шамац Центар 8, како слиједи:
- Насеље Немањића комплетно.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој