Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ Шамац, дана 10.09.2021. године (петак) изводити планиране радове на погонском испитивању и ревизији БТС 10/0,4 kV Шамац – Центар 1, БТС 10/0,4 kV Шамац – Робна Кућа и БТС 10/0,4 kV Шамац – Млин 2. Због планираних радова, без напајања електричном енергијом остају сљедећи купци:

- у времену од 08:00 до 12:00 часова сви купци који се напајају преко БТС 10/0,4 kV Шамац - Центар 1 и преко БТС 10/0,4 kV Шамац - Робна Кућа:
- стамбена зграда бр. 22 у ул. Јована Цвијића,
- стамбена зграда бивше „Покућство“ у ул. Вука Караџића,
- стамбена зграда у ул. Јована Цвијића (од ул. Вука Караџића до ул. Николе Пашића),

- дио ул. Вука Караџића (од ул. Јована Цвијића до ул. Гаврила Принципа), укључујући и Робну кућу и зграду у којој је НЛБ банка,
- пословни простори на зеленој пијаци,
- дио ул. Николе Пашића (од ул. Јована Цвијића до ул. Гаврила Принципа).

- у времену од 12:20 до 14:20 часова сви купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац - Млин 2:
- дио ул. Николе Тесле (од ул. Цара Душана до ул. Јована Цвијића),
- стамбена зграда бр. 35 (С-35) у ул. Вука Караџића,
- зграда Дома пензинера,
- зграда преко пута Дома пензионера, само старе двије ламеле.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој