Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ Шамац, дана 13.09.2021. године (пoнедјељак) изводити планиране радове на погонском испитивању и ревизији ПТС 10/0,4 kV Шамац C-37, БТС 10/0,4 kV Шамац Парк 1 и БТС 10/0,4 kV Шамац Парк 2. Због планираних радова, без напајања електричном енергијом остају сљедећи купци:

- у времену од 08:00 до 12:00 часова сви купци који се напајају са ПТС 10/0,4 kV Шамац С-37, како слиједи:
- стамбена зграда С-37 у улици Јована Цвијића,
- стамбена зграда у улици Николе Тесле (преко пута социјалног),
- сала биоскопа са припадајућим садржајем.

- у времену од 10:00 до 12:00 часова сви купци који се напајају са БТС 10/0,4 kV Шамац Парк 1, како слиједи:
- зграда изнад пословнице М-тела у улици Мајке Јевросиме,
- зграда код семафора (бивши назив „зграда МУП“) на раскрсници улица Николе Тесле и Гаврила Принципа,
- зграда изнад пословног простора „Наше банке“ у улици Јована Цвијића,
- зграда изнад бившег „Ориса“ у улици Јована Цвијића.

- у времену од 12:00 до 14:00 часова сви купци који се напајају са МБТС 10/0,4 kV Шамац Парк 2, како слиједи:
- дио улице Обилићев вијенац у близини дјечијег забавишта,
- дио улице Краља Александра (од трга до улице Цара Душана), само десна страна, посматрано од трга према пошти,
- занатски центар комплетно,
- дио улице Николе Тесле (од улице Светосавска до улице Јована Цвијића), само десна страна, посматрано од семафора према ријеци Босни,
- улица Светосавска,
- дио улице Гаврила Принципа (од улице Николе Тесле до улице Ђенерала Драже).

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој