Премијерлигаш ЖОК „Црвена Звијезда“ из Обудовца потписали уговоре са спонзорима

У Дому културе „Милан Јелић“ у Обудовцу предсједник женског одбојкашког клуба „Црвена Звијезда“ Радован Зорановић потписао је спонзорске Уговоре са генералним спонзором општином Шамац и још 40 спонзора који ће их подржавати у њиховом даљем раду, а ову активност око спонзорства настављају и даље.

Радован Зорановић предсједник ЖОК „Црвена Звијезда“ Обудовац каже да су се након историјског успјеха клуба и пласмана  у премијер лигу БиХ потрудили да екипу оснаже у играчком и стручном смислу.
„Данас смо организовали спонзорски пулт да анимирамо дио привредника са шамачког подручја и околине с обзиром да нам је потребна финансијска подршка. Надам се да ћемо на обострано задовољство доћи до још бољих резултата“, каже Зорановић.

Тренер ЖОК „Црвена Звијезда“ Миленко Перушиновић истиче да је овај клуб након што је остварио пласман у премијер лигу БиХ ишао у смјеру појачавања екипе, те су у складу са могућностима које клуб има успјели да доведу четири играчице које су оснажиле екипу.
„Претходни период смо провели припремајући се за Премијер лигу БиХ обзиром да почињемо 8. октобра. Имамо још неколио дана, а у фази смо одигравања припремних утакмица и потрудићемо се да спремни дочекамо прво коло, да будемо конкурентни ономе што смо поставили за циљ, а то је опстанак у премијер лиги БиХ“, каже Перушиновић.

Начелник општине Шамац Ђорђе Милићевић је потписао Уговор рекавши да су данас овдје три мјесеца након историјске побједе да потпишу уговор како би овај клуб наставио озбиљне историјске кораке у времену које долази, а то је учешће у премијер лиги БиХ.
Он се захвалио стручном штабу који је употпунио екипу руковдства клуба, свим спонзорима који су дали своје учешће, те истакао да су у ова три претходна мјесеца обезбиједили неопходна финансијска средства за учешће клуба у премијер лиги БиХ.

„Општина Шамац је и претходних година била генерални спонозор. Ове године је то значајније учешће, преко 60 одсто финансијских средстава за учешће у Премијер лиги за овај клуб даће Општина. Радује ме да ће играчице играти у премијер лиги БиХ у сали у Шамцу гдје смо обезбиједили услове издвајајући 10.000 КМ за опремање сале како би се тамо одигравале утакмице Премијер лиге“, каже Милићевић додајући да су се потрудили да обезбједе све услове да овај клуб што досљедније представља Обудовац и Шамац.

Капитен ЖОК „Црвена Звијезда“ Љубица Шаркановић истиче да се нада да ће оправдати улазак у Премијер лигу БиХ и да ће остварити резултате и опстанак у Премијер лиги, јер су спремне за њу.

Нова играчица клуба Нина Видаковић  захвалила се Клубу и саиграчицама на добродошлици, те истакла да ће клуб са својом спремношћу показати да су достојни да остану у супер лиги БиХ.