Обавјештење Oпштинска изборна комисија Шамац

Избори за чланове Савјета мјесних заједница одржаће се у недељу 28. новембра 2021. године у свим мјесним заједницама на подручју општине Шамац.
Гласање ће се обавити у времену од 9:00 до 15:00 часова на бирачким мјестима одређеним одлуком Општинске изборне комисије.
Право гласа имају пунољетни бирачи који су уписани у централни бирачки списак бих, а који имају право гласа за општину Шамац односно мјесну заједницу у којој имају пребивалиште.

Позивом на број 054/611-149 или посјетом центру за бирачки списак (шалтер сала општине Шамац) сваки бирач може провјерити да ли је уписан у бирачки списак и то радним даном од 7:00 до 15:00 часова као и на сам дан избора.
Општинска изборна комисија позива све бираче да изађу на изборе и остваре своје бирачко право.

Општинска изборна комисија